تبلیغات
Resident evil - زیرمجموعه‌های ادارهٔ پلیس شهر راکون
Resident evil

زیرمجموعه‌های ادارهٔ پلیس شهر راکون

شنبه 5 فروردین 1391

تیم‌های گشت ادارهٔ پلیس شهر راکون

تیم‌های گشت

 ماموران گشتی RPD (به انگلیسی: Patrol Officers)، در سطح شهر فعالیت می‌کردند و شناخته‌شده‌ترین افراد RPD برای مردم به حساب می‌آمدند. آنها در بیشتر ساعت‌های شبانه‌روز به حل مشکلات ساکنین شهر می‌پرداختند. در جریان طغیان شهر راکون، این ماموران نیز در متن رویداد قرار داشتند و از سوی زامبی‌ها مورد حمله قرار گرفتند. بیشتر این ماموران، خود به زامبی تبدیل شده و به شهروندان سالم حمله می‌کردند
Raccoon S.W.A.T
تیم 'سلاح‌ها و تاکتیک‌های ویژه شهر راکون (به انگلیسی: Raccoon Special Weapons And Tactics team) که به شکل کوتاه شده (Raccoon S.W.A.T) نام داشت. این تیم توسط برایان آیرونز، به منظور جایگزینی با استارز، از اعضای باقی‌مانده از همین تیم ایجاد شد. پس از رویداد عمارت اسپنسر، اعضای باقی‌مانده از استارز، کردند تا فعالیت‌های غیر قانونی شرکت آمبرلا را افشا کنند. این کار با کارشکنی آیرونز روبه‌رو شد و سپس آیرونز گروه استارز را منحل اعلام کرد. تیم S.W.A.T از ماموران زبدهٔ استارز و ماموران دیگری تشکیل شده بود و دارای ویژگی‌های خاص خود بود. اعضای این تیم، توانایی‌های زیادی در استفاده از انواع سلاح‌های سرد و گرم داشتند و دارای بدن‌های ورزیده و چالاکی بودند
S.T.A.R.S

گروه 'تاکتیک‌های ویژه و خدمات امداد و نجات (به انگلیسی: Special Tactics And Rescue Service) که به شکل کوتاه شده (S.T.A.R.S) نام داشت به منظور مبارزهٔ ویژه با قانون‌شکنی و تروریسم در سال ۱۹۹۶ بنیانگذاری شد. این گروه ماموریت‌های ویژهٔ RPD، بخشی از ایده‌های شهردار شهر راکون برای روشن‌تر شدن آیندهٔ شهر را سامان داد. گروهی که در حقیقت به توصیهٔ شرکت آمبرلا و توسط آلبرت وسکر بنیانگذاری شد. استارز از دوازده مامور زبده و بسیار کاردان تشکیل شده بود که در غالب دو تیم در یک مجموعه گرد هم جمع شده بودند. تیم نخست، آلفا نام داشت که فرماندهی آن را آلبرت وسکر برعهده داشت. نام تیم دوم، براوو بود که فرماندهی آن در اختیار انریکو مارینی قرار داشت.

دو سال پس از تشکیل این گروه، رویدادهای عجیبی در کوهستان آرکلی رخ می‌دهد. چندین قتل که به شکل بسیار ددمنشانه‌ای اتفاق افتاده بود. در شامگاه ۲۳ جولای ۱۹۹۸، یک قطار مسافربری، در نزدیکی کوهستان آرکلی به دلایل نامشخصی منهدم می‌شود. دوساعت پس از این رویداد استارز خود را وارد این ماجرا کرد.

تیم براوو

تیم براوو (به انگلیسی: Bravo team)، تیم دوم گروه استارز محسوب می‌شد که فرماندهی آن را انریکو مارینی برعهده داشت. این تیم درکل از شش مامور تشکیل می‌شد.

استارز در مرحلهٔ نخست، تیم براوو را به منظور بررسی و تحقیق دربارهٔ این پرونده به کوهستان آرکلی فرستاد. بالگرد تیم دچار نقص فنی شد و سقوط کرد، اما اعضای تیم همگی از این حادثه زنده ماندند. جستجو و تحقیق پیرامون دلیل این حادثه آغاز شد. ربکا که از اعضای تازه‌کار گروه محسوب می‌شد نیز در این ماموریت حضور داشت. او پس از یافتن قطار وارد آن شد و پس از مدتی با بیلی کوئن ملاقات کرد. آن دو با یکدیگر به تحقیق پیرامون این رویداد پرداختند. زامبی‌ها و مخلوقات عجیب دیگری در آن قطار وجود داشت. این مخلوقات پیش از این انسان‌ها و موجودات معمولی بودند که پس از ابتلا به ویروس T، ساختار بدن آنها به این شکل در آمده بود.. هر جانداری که به این ویروس مبتلا شود، کشته می‌شود و در برابر، جریان الکتریکی ضعیفی را در بدن شخص مبتلا ایجاد می‌کند. این جریان الکتریکی ضعیف سبب به کار افتادن مجدد برخی از سیستم‌های حیاتی بدن می‌شود اما این شخص دیگر یک موجود مرده و بی‌خرد است و فقط سعی می‌کند نیاز خود را به غذا برطرف کند. فقط یک‌بار گزش توسط زامبی‌ها کافی است تا ویروس تی از زامبی به بدن فرد سالم منتقل شود، تا یک زامبی جدید متولد شود. این ویروس توسط دکتر جیمز مارکوس کشف شده بود. اوزول ای اسپنسر به مارکوس خیانت کرده و دستور می‌دهد تا او را بکشند اما مارکوس توسط یک زالو که به بدنش وارد شده بود زنده ماند و پس از ده‌سال بدن او توسط زالوی ملکه به شکل کامل باز سازی شد. اینک مارکوس در اندیشهٔ انتقام از اسپنسر و شرکت آمبرلا برآمده و ویروس تی را در کوهستان آرکلی پخش می‌کند. ربکا و بیلی در ادامه به عمارت دکتر جیمز مارکوس وارد شدند و سرانجام او را نابود کردند. اما در تمام این مدت، هیچ پیامی از ماموران تیم براوو به دفتر گروه استارز نمی‌رسد.

تیم آلفا

تیم آلفا (به انگلیسی: Alpha team)، تیم نخست و اصلی گروه استارز محسوب می‌شد که فرماندهی آن را آلبرت وسکر برعهده داشت. این تیم درکل از شش مامور تشکیل می‌شد.

پس از مفقود شدن تیم براوو، استارز تیم اصلی خود را در ۲۴ جولای ۱۹۹۸ به کوهستان آرکلی روانه ساخت. تیم آلفا پس از فرود بالگردشان، به جستجو پرداختند اما طولی نکشید که آنها هم در متن انتقام‌گیری دکتر مارکوس و طغیان ویروس تی افتادند. جوزف فراست نخستین عضو تیم آلفا بود که مورد حملهٔ سگ‌های مبتلا به ویروس تی قرار گرفت. جیل ولنتاین این رخداد را مشاهده کرد و سپس توسط سگ‌ها مورد حمله قرار گرفت اما توسط کریس ردفیلد نجات یافت. در ادامه هر دو توسط آلبرت وسکر نجات یافتند و از سگ‌ها فرار کردند. براد ویکرز، خلبان تیم از ترس آنجا را ترک کرد و تیم برای در امان ماندن از سگ‌ها خود را به یک عمارت در آن منطقه رساندند. پس از ورود به عمارت، کریس و سایر اعضای تیم رویدادهای زیادی را مشاهده می‌کنند. در جریان این رویدادها، مشخص می‌شود که آلبرت وسکر، پژوهشگر شرکت آمبرلا بوده و فعالیت‌های غیر قانونی انجام می‌داده‌است. وسکر، کریس را با تایرانت آشنا می‌کند اما تایرانت در حرکتی عجیب وسکر را می‌کشد. کریس پس از روبه‌رو شدن با تایرانت - که یکی از پروژه‌های مخفیانه و اصلی شرکت آمبرلا بود - سرانجام پس از دو نبرد او را کشته و به همراه جیل، ربکا و بری بارتون پیش از انهدام عمارت از آنجا می‌گریزد.

آلبرت وسکر گروه استارز را به منطور پیشبرد هدف‌های شرکت آمبرلا بنیانگذاری کرده بود. او پژوهشگر شرکت آمبرلا بود اما تصمیم داشت تا مستقل از آمبرلا، به هدف‌های خود دست یابد. پس از انتقام‌گیری مارکوس، وسکر و ویلیام برکین از این رویداد به سود خود استفاده کردند تا خود را از آمبرلا جدا کنند. به همین دلیل وسکر از گروه استارز (که از بهترین و زبده‌ترین ماموران بودند) استفاده کرد تا میزان توانایی مخلوقات خود را بسنجد. در نهایت نیز مرگ او توسط تایرانت یک مرگ غیر واقعی بود. او با این نقشه به همگان وانمود کرد که مرده‌است تا با آسودگی بیشتر، مستقل از آمبرلا، به هدف‌های خود نزدیک شود.

بازماندگان استارز، پس از ورود به شهر، قصد افشاگری فعالیت‌های غیر قانونی آمبرلا را داشتند اما مدرکی برای متهم کردن آمبرلا در اختیار نداشتند. آنها پس از صحبت با آیرونز، از او درخواست کردند تا به آنها کمک کند، اما آیرونز پیش از این‌ها از طرف آمبرلا رشوه دریافت کرده بود. آیرونز برای جلوگیری از اقدامات عدی، استارز را منحل اعلام می‌کند 


How do I stretch my Achilles tendon?
شنبه 1 مهر 1396 08:20 ب.ظ
Howdy! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine
Optimization? I'm trying to get my blog to rank for
some targeted keywords but I'm not seeing very good results.
If you know of any please share. Thank you!
How do you strengthen your Achilles tendon?
دوشنبه 27 شهریور 1396 04:47 ق.ظ
Fantastic post however , I was wondering if you could write a
litte more on this subject? I'd be very grateful if you could elaborate
a little bit more. Bless you!
Foot Issues
شنبه 7 مرداد 1396 08:28 ب.ظ
This website definitely has all the info I needed concerning this subject
and didn't know who to ask.
BHW
سه شنبه 29 فروردین 1396 09:26 ق.ظ
What's up friends, pleasant article and good arguments commented at this place, I am
actually enjoying by these.
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 01:01 ق.ظ
Thank you for some other informative blog. Where else could I
am getting that kind of info written in such a perfect manner?

I have a undertaking that I am just now running on, and I have been at the glance out for such info.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
نظرسنجی
  کدام ریذنت اویل بهتر است و دوست دارید ؟

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها